Turkish Stars League Avantajları

Posted by root 25 Kasım 2018 in

128-Tick Rate TR Sunucuları

Türkiye/İstanbul lokasyonunda bulunan maç sunucuları ile Lan Gaming tecrübesine en yakın pinglerde mücadele et

FPL Qualifier Daveti

Türkiye’nin tek FPL Qualifier daveti veren organizasyonu Turkish Stars League ile dünyanın en iyi ligi FPL’e çıkma şansı yakala

Türk Lirası ile Abonelik Fırsatı

Türk Lirası üzerinden sabit rakamlarda alacağınız abonelikler ile dolar dalgalanmalarından etkilenmeden oyun keyfinizi yaşayın

Ödüllü Ligler

Turkish Stars League kapsamında Pro Series, Division 1, Division 2 ve Division 3 oyuncuları haftalık ve aylık bazda başarılarına göre ödüllendirililer.

Özel Turnuvalar

Turkish Stars League içerisinde her ay liglerden bağımsız olarak herkesin katılım gösterebileceği ödüllü etkinlik ve turnuvalar da düzenlenecektir. Ligde başarılı olamayan oyuncular için kendilerini göstermek adına yeni fırsatlar sunulacaktır.

Hakem, Raporlama, Geribildirim

7/24 Online hakem ve TSL kurul ekibi ile yakından lige müdahale etme, ticket sistemi ile sorunları anında raporlayabilme ve oyunculardan alınacak geribildirimler ile ligin kalitesinin arttırılması.

Neden Turkish Stars League?

TSL size, büyük ödüller kazanabileceğiniz, İstanbul/TÜRKİYE lokasyonlu 128 Tickrate TR Sunucuları sunucular ile üst düzey ve eğlenceli CS:GO deneyimini sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

TSL Nedir, Nasıl Katılabilirim ?

FACEIT’in resmi Türkiye partneri Project Noscope ekibinin kurduğu, Türkiye’deki en yetenekli ve özel oyuncuları bir araya getirerek gelişimlerini amaçladığı, bunu yaparkende büyük ödüller dağıttığı CS:GO ligleri ve turnuvalarıdır.

TSL, FACEIT’in hub sistemini kullanmaktadır. www.faceit.com adresine öncelikle üye olmanız ve sonra FACEIT levellarınıza göre uygun HUB’a abone olmanız gerekmektedir. (FACEIT Premium’a abone olmanıza gerek yoktur, TSL’e abone olmanız yeterlidir.)

Abonelik sistemi nedir, ücreti ne kadardır?

TSL Abonelikleri, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olarak alınabilmektedir.

1 Aylık 24.00 TL
3 Aylık 72.00 TL
6 Aylık 125.00 TL (Aylık ortalama 20.83 TL)
12 Aylık 215.00TL (Aylık ortalama 17.92 TL)

Abonelik ödemeleri için TSL herhangi bir noktada yer almamaktadır. FACEIT’e yapılacak abonelik ödeme yöntemlerinde FACEIT’in seçenekleri ve altyapısı kullanılır. TSL herhangi bir noktada ödeme sürecine girmemektedir.

TSL hub düzenlemesi nasıldır? Hangi ligde oynayacağım?

TSL, FACEIT levelınıza göre sizi uygun lige yerleştirir ve oynadığınız maçlara göre ELO kazanır/kaybedersiniz. Pro Series TSL başlangıcında belli başarı kriterlerine göre profesyonel oyunculara davet göndermiştir. Ligin devamında alt liglerden başarılı olarak üst liglere çıkma şansınız bulunmaktadır. Ligler ve seviyeleri;

* Viewsonic Master Division (9-10 lvl)
* Logitech Division 1 (5-8 lvl)
* MSI Division 2 (1-4 lvl)